02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

3 روش تشخیص قالب سایت وردپرس

با عرض سلام خدمت دوستان فروشگاه قالب وردپرس کیان تم. با معرفی روش های تشخیص قالب سایت وردپرس در خدمت شما هستیم.ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید بدانید سایت مورد نظرتان با وردپرس طراحی شده است یا خیر و یا از چه قالبی استفاده شده است . با توجه به فراوانی روش های موجود با ما همراه باشید تا روش های مختلف تشخیص قالب سایت وردپرس را ببینید.

 

3 روش تشخیص قالب سایت وردپرس

3 روش تشخیص قالب سایت وردپرس

قبلا به بررسی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای پرداختیم ،حالا میخواهیم به موضوع روش های تشخیص قالب سایت وردپرس بپردازیم.

1-شناسایی با استفاده از سایت www.isitwp.com :

کافیست به این سایت مراجعه کنید و آدرس وب سایتی را که می خواهید چک کنید وارد کنید و سپس بر روی دکمه loock up کلیک کنید تا نشان دهد سایت مورد نظر با وردپرس طراحی شده یا خیر و پلاگین ها و قالب های مورد استفاده توسط یک وب سایت وردپرسی را شناسایی کنید. همچنین می توانید  جزئیاتی از قبیل برخی از افزونه های نصب شده توسط وب سایت مورد نظر را مشاهده کنید.

کافیست به آدرس این سایت مراجعه کنید و آدرس وب سایتی را که می خواهید چک کنید وارد کنید و سپس بر روی دکمه loock up کلیک کنید تا نشان دهد سایت مورد نظر با وردپرس طراحی شده یا خیر و پلاگین ها و قالب های مورد استفاده توسط یک وب سایت وردپرسی را شناسایی کنید. همچنین می توانید  جزئیاتی از قبیل برخی از افزونه های نصب شده توسط وب سایت مورد نظر را مشاهده کنید.

2- شناسایی از روی کد ها:

هر قالب وردپرسی دارای یک فایل  style.css است که این فایل دارای سرصفحه ای است که نام تم، نویسنده قالب، URI، نسخه و غیره را در آن جاسازی می کند. همچنین این فایل شامل سبک های CSS مورد استفاده در قالب است.
به وب سایت مورد نظر رجوع کنید و روی صفحه راست کلیک کنید. سپس روی گزینه View Page Source کلیک کنید.یا از کلید ترکیبی ctrl+u استفاده کنید.

در بین کدهایی که می بینید دنبال کدی مانند زیر باشید:

تشخیص قالب سایت

 

سپس آدرسی را که در مقابل =href نوشته شده را کپی کنید. در آدرس بار مرور گر قرار دهید تا فایل style.css را برای شما باز کند.مانند تصویر زیر:

درابتدای صفحه باز شده اطلاعات مربوط به قالب سایت از جمله قالب را خواهید دید.

3-شناسایی با استفاده از Add_ons در Firefox:

به منوی tools از مرورگر خود رفته و گزینه Add_ons را بزنید.در صفحه باز شده روی گزینه extensions کلیک کنید. درباکس جستجو Wappalyzer را سرچ کنید و در صفحه باز شده روی دکمه Add to Firefox کلیک کنید. در پنجره باز شده روی دکمه Add کلیک کنید سپس به سایت مورد نظرتان بروید.با کلیک روی شکل مربوطه ای که در سمت راست باکس مرورگر خود می بینید می توانید حتی ورژن سایت وردپرسی مورد نظرتان را مانند شکل زیر تشخیص دهید.

 

سپس یک ایکن به انتهای ادرس بار مرورگر اضافه میشود که با کلیک بر روی آن میتوانید تمام تکنولوژی های بکار رفته در یک سایت را مشاهده کنید در صورتی که سایت با وردپرس طراحی شده باشد و از قالب وردپرس استفاده کرده باشد در بخش cms لوگوی وردپرس قابل مشاهده می باشد

تشخیص قالب سایت

 

از اینکه با ما همراه بودید متشکریم. در صورت نیاز به راهنمایی در این مورد میتوانید با ما تماس بگیرید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112