02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب رایگان وردپرس

قالب رایگان وردپرس : جستجو برای قالب وردپرس رایگان روشی غیر معمول برای مجموعه های نوپا به منظور کاهش هزینه ها می باشد. طبق تحقیقات انجام شده درصد شکست در رقابت فضای مجازی برای مجموعه هایی که از قالب رایگان وردپرس استفاده میکنند، بسیار بیشتر از سایرین بوده و می توان گفت عملا این گونه قالب ها هیچ مزایایی برای پیشرفت کسب و کار نداشته اند و ارائه قالب وردپرس رایگان توسط یک گروه طراحی قالب وردپرس فقط و فقط بابت تبلیغات و یا فروش محصولات جدید و …. بوده و البته این در بهترین حالت ممکن است . زیرا بارها و بارها مشاهده کرده ایم که یک قالب وردپرس رایگان دارای کد های مخرب بوده و پس از نصب پوسته رایگان وردپرس سایت دچار اختلال شده است.

“حتما این مقاله را تا انتها بخوانید”

از آن جایی که هزینه رقابت در فضای مجازی رو به افزایش است، برخی مجموعه های نوپا اقدام به تهیه قالب های رایگان کرده و بر این باورند که قالب های رایگان تنها فرقی که با قالب های دیگر دارند، این است که فارسی سازی نشده و به زبان انگلیسی هستند.و یا فارسی سازی شده و با هدف معرفی دیگر محصولات رایگان ارائه شده این باور غلط از آن جایی شکل گرفت که برخی مجموعه های سودجو، قالب های خارجی را با اعمال تغیراتی کوچک وارد بازار کردند و یا نسخه هایی را که در وب منتشر شده را خریداری کرده و برای فروش در سایت خود منتشر میکنند (بدون برزو رسانی ها و یا ارائه پشتیبانی)

قالب های رایگان چه ویژگی هایی دارند

  • به طور کلی قالب هایی که از نسخه انگلیسی ترجمه شده و تحت عنوان قالب وردپرسی رایگان عرضه می شوند، هیچ یک از شاخصه های رقابتی را نداشته و قادر نخواهند بود رضایت کاربر را جلب کنند.زیرا گرافیک سایت مطابق با سلیقه ایرانی نبوده و یا نسخه های اولیه از یک قالب بوده که رایگان منتشر شده است.
  • سرعت کم، کدبندی غیراستاندارد و … از مواردی است که در بسیار از پوسته های رایگان وردپرسی به چشم میخورد.
  • جلوه این گونه قالب ها از آن جایی که با فونت فارسی تطابقی ندارند، مناسب نبوده و نمیتواند تاثیر مثبتی بر مخاطبانتان داشته باشد.
  • نسخه رایگان قالب وردپرس در اکثر موارد پس از مشاهده مشکلات و یا وجود خطا هایی در قالب به صورت رایگان ارائه میشود
  • عدم وجود پشتیبانی در قالب های رایگان وردپرس

قالب های ارزان قیمت را امتحان کنید

ما از دغدغه و مشکلات مالی مجموعه شما کاملا آگاهیم و این نکته را نیز به خوبی میدانیم که ورود شما به فضای مجازی با هدف خاصی انجام گرفته است. به این ترتیب قالب وردپرسی شما باید علاوه بر کارایی موثر، قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشد. در این راستا کیان تم قالب های کاملا ایرانی و باکیفیت را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار متقاضیان گرامی قرار میدهد. کلیه قالب های طراحی شده توسط تیم حرفه ای کیان تم، کاملا اصولی و رقابتی بوده و قابلیت های لازم برای پیشرفت فضای کسب و کارتان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پشتیبانی دائمی
در کلیه مراحل و با حداکثر توان در خدمت شما خواهیم بود تا بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل اداره کنید. مرحله نصب و راه اندازی به طور رایگان توسط تیم کیان تم انجام گرفته و در صورت بروز هر گونه اشکال و یا داشتن سوال، تیم پشتیبانی ما در دسترس شما خواهند بود. به منظور آموزش کامل و آگاهی شما عزیزان، فایل آموزشی نیز به همراه قالب تقدیم شما خواهد شد.

کلام آخر در مورد قالب رایگان وردپرس
جلب رضایت مشتریان و همکاری بلند مدت از اهداف اصلی کیان تم بوده و این هدف بدون آگاهی دقیق شما از خریدتان میسر نخواهد شد. به این منظور در تلاش هستیم اطلاعات دقیق و به روز حرفه خود را به مخاطبان منتقل نموده تا شما عزیزان بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع قالب وردپرس شرکتی می توانید با تیم مشاوره کیان تم ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان ما پیش از خرید بهره ببرید.

نکته پایانی قالب رایگان وردپرس

ممکن است شما بتوانید یک قالب وردپرس انگلیسی و یا فارسی سازی شده که به صورت رایگان در سایت ها ارائه میشود و یا با قیمت بسیار ناچیز و اندک را خرید کنید و فعالیت خود را شروع کنید و به صورت عالی پیش ببرید اما ممکن است در میانه راه و در زمانی که سایت کسب و کار شما نتیجه مثبتی داده و رضایت کاملی از وب سایت و قالب وردپرس رایگان خود دارید  با بروز رسانی یک افزونه و یا وردپرس و یا پوسته وردپرس سایت شما به طور کامل از دسترس خارج شود و به اجبار هزینه های زیادی را متقبل شوید (حتی چندین برابر خرید قالب وردپرس حرفه ای ) و البته این در بهترین حالت خواهد بود زیرا کمتر شرکتی رفع مشکلات قالب های رایگان و یا بسیار ارزان را انجام میدهد و ممکن است تمام زحمات شما و زمانی که برای راه اندازی سایت صرف کرده اید از بین برود .

قالب رایگان وردپرس

قالب رایگان وردپرس

امیدواریم اطلاعات کاملی را در رابطه با قالب رایگان وردپرس و پوسته وردپرس رایگان و پوسته رایگان وردپرس و قالب وردپرس رایگان به شما داده باشیم.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112