02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تغییرات جالب در طراحی سایت وردپرسی در گذر زمان

تغییرات جالب در طراحی سایت وردپرسی در گذر زمان :: در این مقاله به تغییرات ایجاد شده در طراحی سایت وردپرسی و کلا مقوله ی طراحی سایت در گذر زمان می پردازیم : سایت هم مانند تمامی چیز های دیگر روند رو به رشدی داشته و دچار تغییراتی شده است.
که این تغییرات برای طراحان سایت ، ادمین ها و برنامه نویسان وب مسئله مهمی محسوب می شود.
به طور مثال در گذشته برای اینکه جلوه زیبا تری به وبسایت بدهند از تلکنولوژی flash استفاده میشد. و مورد استفاده کاربران زیادی قرار می گرفت.
ولی این تکنولوژی در کنار فواید خوب خود معایب زیادی را همراه بود. که یکی از آنها سرعت کند و سنگین بودن آن بشمار می رفت.
به دلیل همین معایبی که گفتیم این تلکنولوژی دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و گوگل هم چون رضایت کاربران را دنبال میکند، چنین وبسایت هایی را index نمی کند.
در عصر حاضر ما باید به دنبال یادگیری و استفاده از تکنولوژی های جدیدتری همچون asp,jquery,html5 و css3 باشیم . چون نه تنها کاربر پسند تر هستند بلکه مورد توجه موتور های جست جو هم قرار خواهید گرفت.


در ادامه توضیح کوتاهی در مورد هر یک به شما دوستان میدهیم تا بیشتربا آنها آشنا شوید.

پی اچ پی
Php یکی از زبان های برنامه نویسی سمت سرور به شمار می آید. این زبان طرفداران زیادی دارد و شبکه اجتماعی فیس بوک و سیستم مدیریت محتوای وردپرس هم با همین زبان ساخته شده اند.
اگر تصمیم به یادگیری یکی از زبان های سمت سرور گرفته اید و می خواهید به یکی ا زآنها رو بیاورید. php یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

همچینین بخوانید :: طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو

جی کوئری
Jquery یک فایل کتابخانه ای جاوا اسکریپت است .که به راحتی می توانیم از اینترنت آن را دانلود کنیم. برای متحرک کردن سایت بسیار پر کاربرد بوده و دستورات ایجکس را برای ما آسان تر می کند.

اچ تی ام ال 5
Html5 بدنه اصلی سایت ما را تشکیل می دهد و اسکلت بندی صفحات را برای ما می سازد. این نسخه بسیارعالی مشکلات قدیم را برطرف گردانده و از بروز ترین روش های رسانه ای پشتیبانی می کند.

سی اس اس 3
در قسمت بالا گفتیم که بدنه اصلی سایت ما به وسیله html ایجاد می شود.
در این قسمت ما میتوانیم وارد جزئئیات شویم و تعیین کنیم که هر قسمت چه ویژیگی هایی داشته باشد. این تلکنولوژی به ما کمک می کند تا صفحاتی با محتوای خوب و عالی و کد های بهینه تر ایجاد کینم.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112