02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی سایت با قالب وردپرس

ارتباطات و دنیای تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که این روزها لازمه پیشرفت در هر کسب و کاری داشتن یک سایت و راه اندازی سایت است حتما در مقالات قبلی مطالعه کردید و آشنایی با سیستم مدیریت محتوا دارید شما میتوانید هر نوع سایتی را با سیستم مدیریت محتوای دلخواه خود راه اندازی کنید و حتما شما هم در رابطه با مزایای وردپرس شنیده اید و میخواهید راه اندازی سایت با قالب وردپرس (راه اندازی سایت با وردپرس) را انجام دهید.

در مقاله ی “مزایای وردپرس” حتما خوانده اید که وردپرس چه مزایایی دارد و چطور میتواند به شما و کسب و کارتان کمک کند تا پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

از لازمه های راه اندازی سایت با قالب وردپرس ابتدا خرید هاست و دامنه و سپس نصب وردپرس و همچنین انتخاب یک قالب از فروشگاه قالب وردپرس کیان تم و سپس فعال سازی قالب وردپرس می باشد. و شما می توانید در کمترین زمان سایت خود را راه اندازی کنید.
راه اندازی سایت با قالب وردپرس (راه اندازی سایت با استفاده از وردپرس) کار بسیار ساده ای بوده و نیاز به تخصص بالایی ندارد اما اگر شما زمان کافی برای راه اندازی سایت با قالب وردپرس ندارید میتوانید تمام کارها از جمله خرید هاست و دامنه نصب و تنظیم وردپرس و همچنین درج محتوا را به ما بسپارید تا در کمترین زمان تمام این موارد را انجام دهیم و سایت شما را با قالب وردپرس راه اندازی کنیم.

راه اندازی سایت با قالب وردپرس

از نکات بسیار مهمی که ما در زمان راه اندازی سایت با قالب وردپرس به آن ها دقت میکنیم :

  • خرید هاست و دامنه به نام مشتری و ثبت مشخصات مشتری برای آن هاست و دامنه
  • نصب وردپرس با رعایت نکات و ترفندهای امنیتی وردپرس
  • نصب قالب با تمام امکانات موجود در دمو و نیز نصب افزونه های سئو
  • درج محتوای شما با رعایت اصول سئو و بهینه سازی

هزینه راه اندازی سایت با قالب وردپرس

هزینه های راه اندازی سایت با پوسته وردپرس بسیار مناسب بوده و البته کاملا بستگی به انتخاب شما دارد و شما میتوانید با کمترین هزینه یک سایت با کیفیت همراه با هاست و دامنه راه اندازی کنید و از یک قالب وردپرس حرفه ای استفاده کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112