02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پنل مدیریتی کاملا فارسی

یک قالب وردپرس ایرانی بدون شک نیازمند یک پنل مدیریت حرفه ای می باشد، اکثر کاربران اینترنت هیچ تخصصی در رابطه با کد نویسی و برنامه نوسی ندارند و به دنبال یک قالب ایرانی وردپرس با پنل مدیریتی کاملا فارسی هستند که بتوانند بدون تداخل با کد های سایت تمام بخش های قالب را مدیریت و ویرایش نمایند. داشتن پنل مدیریتی کاملا فارسی و حرفه ای لازمه هر قالب وردپرس می باشد و شما باید در زمان خرید به این مورد دقت داشته باشید زیرا با داشتن پنل مدیریتی کاملا فارسی شما هیچ وابستگی به طراح سایت خود نخواهید داشت و با توجه به اینکه وردپرس نیز یک سیستم مدیریت محتوای عمومی و رایگان بوده به راحتی و با چند کلیک میتوانید آموزش های مد نظر خود در رابطه با وردپرس را در اینترنت بیابید .

پنل مدیریتی سایت شما کاملا فارسی بوده و لازم به ذکر است که فارسی سازی و ترجمه شده نمی باشد و این موضوع بسیار حائز اهمیت است زیرا پنل ترجمه شده بسیار نا مفهوم و گنگ می باشد اما در پنلی که ما طراحی کرده ایم تمام موارد کاملا شیوا و بسیار ساده و روان است.

ما در تیم تخصصی کیان تم با در نظر گرفتن بحث داینامیک بودن قالب وردپرس اقدام به طراحی و افزودن یک بخش مجزا به پیشخوان وردپرس نموده که تمام تنطیمات قالب وردپرس را در آن گنجانده ایم و برای تغییر و یا اضافه نمودن برخی موارد به قالب از طریق بخش تنظیمات قالب میتوانید اقدام کنید برخی از مواردی که در پنل مدیریتی میتوان به آن ها اشاره نمود عبارت اند از  : تنطیمات هدر، سایدبار، صفحه اصلی و صفحات داخلی،تنظیمات فوتر و … که بسته به نوع هر قالب بخش هایی نیز به پنل افزوده و کاسته میشود.

ما تمام تلاش خود را نموده ایم تا هر آنچه در سایت شما (عکس و متن) وجود دارد به راحتی از طریق پنل تنظیمات و پنل وردپرس قابل تغییر باشد تا هیچ وابستگی به طراح سایت و یا فروشگاه قالب وردپرس کیان تم نداشته باشید. اما همواره در کنار شما هستیم و پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

چند تصویر از پنل تنطیمات قالب های کیان تم:

 

 

 

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112