کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بهترین سیستم سایت ساز

سیستم های سایت ساز بسیار حرفه ای در دنیا وجود دارد که به صورت رایگان و غیر رایگان اقدام به ایجاد سایت برای کاربران می کنند که هر یک قابلیت های متفاوتی دارد. تشخیص بهترین سیستم سایت ساز کمی دشوار است زیرا بهترین سیستم بستگی به کاربرد شما و نیاز های شما دارد، عدم پرداخت هزینه برای ایجاد سایت و برخی کیفیت بالا، برخی زیبایی، کیفیت کد نویسی، بروز بودن، سئو بالا، گرافیک اختصاصی و…. فقط چند مورد از نیاز های کاربران می باشد که متاسفانه نمی توان یک سیستم سایت ساز را معرفی کرد که از همه نظر کامل باشد اما تا حدودی میتوان بهترین سیستم سایت ساز را که اکثر نیاز ها را براورده میکند معرفی کرد.

سیستم سایت ساز وردپرس

وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوا رایگان می باشد را میتوان به عنوان یک سایت ساز در نظر گرفت سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم کد باز بوده و شما به راحتی میتوانید یک سایت را راه اندازی کنید. از مزایای بزرگ این سیستم سایت ساز میتوان به سئو بالا آن اشاره کرد و همچنین سادگی کار با پنل مدیریتی آن.

وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می داد و سپس به صورت یک سیستم میدریت محتوا یا نرم افزار کدباز برای مدیریت محتوای سایت ها معرفی شد. با توجه به فراوانی و تنوع افزونه های وردپرس تقریبا هر امکانی را می‌توان به سایت وردپرسی اضافه کرد. در حال حاضر وردپرس، تبدیل به معروف ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت سایت (بهترین سیستم سایت ساز) بر روی هاست شده است.

چطور با وردپرس یک سایت بسازیم ؟

اگه بخواهید یک سایت حرفه ای با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کنید نیاز است که ابتدا به لینک قالب وردپرس مراجعه کنید بسته به نوع کسب و کار خود یک قالب وردپرس انتخاب کنید و در مرحله بعد هاست و دامنه ای را برای خود انتخاب کنید حالا شما هاست و دامنه و قالب وردپرس که لازمه های یک سایت می باشد را در اختیار دارید و تیم تخصصی کیان تم ادامه مراحل فنی را انجام داده و یک سایت با قالب مورد نظر شما راه اندازی و به شما تحویل میدهد. سایت شما دارای پنل تنظیمات حرفه ای بوده و شما میتوانید سایت را به دلخواه تنظیم و پیکر بندی کنید و محتوای مد نظر خود را در سایت درج کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و پشتیبانی تماس بگیرید.

بهترین سیستم سایت ساز

ما در فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تلاش میکنیم تا بتوانیم همانند بهترین سیستم سایت ساز خدمات ارائه کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم بهترین قالب های ایرانی برای وردپرس را طراحی کنیم. سایت ساز کیان تم برای شما بیش از ۲۰۰ قالب وردپرس (قالب شرکتی وردپرس و قالب مناسب برای کسب و کار ها) را آماده کرده که میتوانید برای کسب و کار خود انتخاب کنید و از آن ها استفاده کنید.

 

بهترین سیستم سایت ساز


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112