02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس آماده

قالب وردپرس آماده : برای راه اندازی سریع سایت و شروع یک کسب و کار در فضای مجازی، قالب وردپرس آماده یک شیوه بسیار مناسب و موثر است. هرچند که شیوه‌های مختلفی برای راه اندازی سایت وجود دارد، اما قالب آماده ودرپرس به نسبت قیمت پایین‌تری داشته و زمان راه اندازی بسیار کوتاهی دارد. امروزه پوسته وردپرس آماده با انجام طراحی های حرفه ای و افزودن امکانات کاربردی، به پلتفورمی برای رقابت در فضای مجازی تبدیل شده و گسترش تعاملات مجازی را فراهم ساخته است.

پوسته وردپرس ایرانی

مزیت‌های قالب وردپرس آماده چیست؟

کیفیت و بهره وری قالب وردپرس شرکتی تا حد زیادی به طراحی آن بستگی داشته اما به طور کلی پتانسیل زیادی برای ارتقاع قالب وردپرس وجود دارد. از طرفی قالب وردپرس باکیفیت با الگوریتم های گوگل تطابق بسیاری داشته و توانایی کسب رتبه در جستجوی کلمات کلیدی را در صورت رعایت کلیه موارد سئو، خواهد داشت.
صرفه جویی در زمان
استفاده از قالب وردپرس آماده نیاز به دانش تخصصی نداشته و کاربر برای استفاده از آن دردسر و اتلاف وقت نخواهد داشت. از طرفی خرید و تهیه قالب نیز با توجه به در دسترس بودن دموی قالب ‌ها ، به سرعت انجام گرفته و راه اندازی آن نیز بدون اتلاف وقت انجام می‌شود.

صرفه جویی در هزینه

قالب وردپرس شرکتی قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد. این ویژگی به خصوص برای مجموعه های نوپا که مدیریت هزینه برایشان بسیار مهم است، از اهمیت ویژه ای برخودار خواهد بود. استفاده از دیگر افزونه‌های مورد نیاز قالب نیز به طور رایگان یا هزینه اندک قابل تهیه بوده و برای تعبیه جزئیات، مجموعه متحمل هزینه نمی‌شود.

کاهش ریسک عدم کارایی

از آن جایی که قالب های آماده باکیفیت با بررسی مسائل مختلف طراحی می ‌شوند، ریسک عدم کارایی را تا حد زیادی کاهش داده است. طراح قالب وردپرس به خوبی می‌تواند کدبندی و دیگر موارد موثر در سئو را رعایت نموده و تطبیق کامل با الگوریتم موتورهای جستجوگر را ایجاد کند. از این لحاظ در صورت برنامه ریزی صحیح مجموعه و انجام درست دیگر موارد تاثیر گذار بر سئو، تضمینی بر سودبخشی فعالیت ها شکل خواهد گرفت.

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم

کلیه قالب های آماده طراحی شده توسط کیان تم با ارزیابی دقیق و درک عمیق از نیاز کاربران طراحی شده و کیفیت آن به نوعی تضمین شده است. استفاده از طراحان حرفه ای در ساخت قالب ها و انجام تحقیقات نیاز سنجی کاربران، قالب های کیان تم را متمایز ساخته است. همکاری رضایت بخش و شرکت های متقاضی قالب، از اهداف اصلی ما بوده و در تلاش هستیم با ارائه قالب های کاربردی، در راه اندازی کسب و کارهای مجازی نقشی سازنده ایفا کنیم.

قالب وردپرس آماده

قالب وردپرس آماده

کیان تم ارائه دهنده انواع قالب وردپرس شرکتی و قالب وردپرس ایرانی و انواع پوسته وردپرس ایرانی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112