02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تفاوت طراحی سایت توسط فرد یا شرکت

تفاوت طراحی سایت توسط فرد یا شرکت :: همه میدانیم که در عصر حاضر اکثریت کارها بصورت آنلاین انجام می شوند و نیازمند یک وبسایت برای رشد بیشتر هستند.
با این وجود میخواهیم با بررسی شرایط شما را با خطرات طراحی وبسایت آن هم توسط یک فرد برنامه نویس در مقبل یک شرکت طراحی سایت آگاه کنیم.

زمان در طراحی یک سایت وردپرس
مزیت اول و شاید هم مهم ترین مزیت طراحی سایت توسط یک شرکت سرعت بالای آنها باشد.
فرض کنید ما نیاز به یک سایت پیچیده با دیتا بیسی جامع و بزرگ داریم. و نیاز داریم که هر چه زود تر سایتمان طراحی شده و در اختیارمان قرار بگیرد.
در یک چنین مواقعی اگر کار را به یک شرکت بسپاریم می توانیم به کار سرعت دهیم و زود تر به نتیجه دلخواهمان برسیم چون یک شخص هر چقدر هم که شبانه روزی کار کند شاید موفق به ساخت به موقع وبسایت ما نشود.


تقسیم پروژه و تیم ورک
خوب برای ایجاد یک سایت بزرگ و حرفه ای درست ترین کار این است که بصورت تیمی و در کنار هم کار انجام شود . مخصوصا اگر طرح مورد نظر طرح های گرافیکی زیادی داشته باشد. تا هم کار با سرعت بیشتری انجام شود و هم اینکه انجام هر قسمت توسط کسی که در آن کار خبره و متخصص است صورت گیرد.

ابزار های برنامه نویسی
برای انجام چنین کاری به چندین قسمت نیازمندیم تهیه PSD قالب ، کدهای HTML ، CSS ،و در آخر یک زبان برنامه نویسی همچون PHP . که بهتر است هر کدام توسط یک فرد انجام شود تا همه توسط یک نفر.
ممکن است شخصی که مسئول طراحی سایت ما شده از نظر گرافیکی قوی باشد ولی در برنامه نویسی چندان خوب عمل نکند و یا بلعکس .
بنابراین سپردن سایت به یک شرکت معتبر بهترین کار بوده و خیال شما هم راحت تر خواهد بود.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112