02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چگونه بهترین شرکت های طراحی سایت را شناسایی کنیم؟

چگونه بهترین شرکت های طراحی سایت را شناسایی کنیم؟ کافیست برای سفارش طراحی وب سایت خودتان به سراغ تعدادی از شرکت های طراحی سایت بروید همه آنها خود را جزوه بهترین ها می دانند ، درحالی که همه می دانیم تنها با حرف نمی توان کار را پیش برد. در چنین شرایطی ما نیازمند دانستن نکاتی هستیم تا بتوانیم یک شرکت معتبر و مطمئن برای پروژه خود بیابیم.

CMS یا طراحی با یک زبان برنامه نویسی:
قبل از پرداختن به هر چیز دیگری باید بین زبان های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوایی چون وردپرس، جوملا و… یکی را انتخاب کنید، زیرا هر شرکتی روش خاص خود را دارد و بر اساس همان سایت شما را پیاده سازی خواهد کرد . برای تصمیم گیری بهتر پیشنهاد می کنم از مقاله های قبلی ما هم دیدن کنید.
بیشتر افراد توانایی خواندن و نوشتن دارند ولی همه نویسنده نمی شوند و یا به بیان ساده تر نویسنده های مطرح و بزرگی نمی شوند. زبان برنامه نویسی هم به همین شکل است در واقع بیشتر از دانستن زبان برنامه نویسی این بکارگیری درست آن در طراحی وبسایت است که اهمیت دارد.
چه انتخاب شما یک شرکت طراحی قالب وردپرس باشد و یا شرکتی که با کدنویسی پیش می رود، شما به یک طراح سایت خبره و ماهر نیاز دارید.


نمونه های موفق کاری:
قبل از همکاری با هر شرکتی باید سری به وب سایت آن شرکت بزنید و از نمونه کارهایی که تا بحال انجام داده دیدن کنید . آنها را بررسی کنید تا بفهمید شرکت انتخابی توانایی برآورده کردن نیاز های شما را دارد یا خیر.
اینکه صفحات با چه سرعتی بار گذاری می شوند ، گرافیک سایت به چه صورت است، سایت واکنشگرا گرا هست یا خیر؟ و اینکه بزرگترین پروژه های انجام شده توسط آنها چه بوده؟
با این آنالیز می توانید به مهارت طراحان شرکت پی ببرید و انتخاب بهتری داشته باشید.
همیشه شرکت های با سابقه و موفق مشاوران بهتری برای ورود به دنیای اینترنت برا ی شما خواهند بود.

رسمی و قانونی بودن شرکت:
ثابت بودن مکان شرکت، دارا بودن شماره ثبت و داشتن خط تلفن ثابت به شما این اطمینان را می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی به شرکت انتخابی خود دسترسی داشته باشید. در حالی که در طراحی سایت توسط اشخاص شما هیچ مدرک و آدرسی از آنها در دست نخواهید داشت.

قیمت گذاری حقیقی:
در کنار تمامی ویژگی هایی که بیان کردیم قیمت هم در انتخاب نهایی ما نقش مهمی را ایفا می کند . این قیمت گذاری با پروژه شما رابطه مستقیم دارد . میزان بزرگ بودن پروژه و تعداد افرادی که درگیر آن خواهد شد .
برخی شرکت های نامعتبر به دلخواه خود برای پروژه شما قیمت تعیین می کنند و حاضر هستند با قیمت پایین تمامی خواسته های شما را بر آورده کنند . اگر به دنبال وبسایتی بهینه و حرفه ای هستید کیفیت را فداری قیمت کمتر نکنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112