02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی اختصاصی چیست و چه موقع باید آنرا انتخاب کرد؟

طراحی اختصاصی چیست و چه موقع باید آنرا انتخاب کرد؟ هنگامی که به شرکت های مختلف طراحی سایت رجوع می کنیم بطور معمول بدنبال راهی هستند تا ما پروژ پیشنهادی خود را به آنها بسپاریم. اینکه تیم طراحی سایتی که قرار هست روی پروژه شما کار کند همه افراد با تجربه و خلاق هستند و پروژه شما بصورت کاملا اختصاصی طراحی خواهد شد.
همگی این جملات را زیاد شنیده ایم ولی شاید درک درستی از آن نداشته باشیم .
افرادی که با وب سایت ها سرو کار دارند تقریبا همه با واژه CMS آشنایی دارند سیستم های مدیریتی که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرند و شناخته ترین آنها سیستم مدیریتی وردپرس است. زبان های برنامه نویسی سمت وب هم ممکن است بارها به گوشتان خورده باشد زبان های مثل php و یا ASP.net .
در نتیجه ما یکی از این دو راه را در طراحی خود انتخاب میکنیم ولی تفاوت آنها در چیست و کدام یک برای وب سایت من مناسب تر است.


شناخت سیستم مدیریت محتوا :
سیستم های مدیریت محتوا برای مدیریت وب سایت شما ساخته شده اند. در طراحی سایت ما علاوه بر قالب به پنلی برای مدیریت مطالب خود هم نیاز داریم سیستم های مدیریت محتوا همان پنل را در اختیار ما می گذراند . بطور مثال همان وردپرسی که در بالا هم به آن اشاره کردیم، در وردپرس شما یک پنل مدیریتی کارا و قدرتمند در اختیار دارید و می توانید از صد ها تم از پیش ساخته شده آن براحتی استفاده کنید .
البته اگر دوست دارید تا در آینده با مشکل موجه نشوید بهترین کار سپردن وب سایت به شرکت های معتبر است تا از نظر پشتیبانی خیال آسوده تری داشته باشید. با سپردن به شرکت ها هم قالب اختصاصی دارید و هم از امنیت بالاتری برخوردار می شوید.
ولی این سیستم ها در مواردی با محدودیت روبرو می شوند و وب سایت مد نظر شما با آن ساخته نمی شود .
در این شرایط شما باید به طراحی اختصاصی وب سایت رو آوردید.
شناخت طراحی سایت اختصاصی:
طراحی سایت اختصاصی یعنی از ابتدا وب سایت طبق نیاز های شما پی ریزی می شود. در گام اول بعد از مشخص شدن نیازمندی و اهداف شما ظاهر گرافیکی وب سایت آماده میشود و پس از تایید اصل کار آغاز می شود . طراحی اختصاصی کار یک فرد به تنهایی نیست و افراد زیادی را درگیر خود میکند البته اگر بدنبال یک سایت حرفه ای و جذاب هستید .
زیرا هر کاری متخصص خود را دارد و یک نفر به تنهایی از پس تمامی آنها برنخواهد آمد. در نتیجه برای داشتن چنین وب سایتی هزینه بالایی هم باید پرداخت کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112