کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

نکات مهم قبل از طراحی سایت

نکات مهم قبل از طراحی سایت :: امروزه یکی از مباحث بسیار پرطرافدار طراحی سایت است، و بدوین شک دیر یا زود همه افراد به اهمیت طراحی وب سایت پی برده و به آن احساس نیاز خواهند کرد. در زیر با نکات مهمی آشنا می شوید که همه در طراحی وبسایت از نقش بسزایی برخوردار هستند.
آدرس، محل کار و شماره تماس :
در میان افراد زیادی که همه ادعای طراحی وبسایت دارند می توان به همه اعتماد کرد؟ اگر بعد از اتمام کار و پرداخت هزینه به مشکل برخورد کنید چه می کنید؟
قبل از هر اقدامی برای سفارشات خود بهتر است ابتدا از آدرس و شماره تماس شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید و به سراغ وب سایت هایی بروید که این مشخصات را در هدر یا فوتر خود درج کرده اند.

سفارش وب سایت به اشخاص با هزینه ای کمتر در مقابل شرکت های طراحی:
وقتی افرای هستند که وب سایت مورد نظر من را در قبال پرداخت هزینه پایین تر انجام می دهند دیگر چه نیازی به شرکت های طراحی سایت خواهم داشت؟!
خوب تصمیم با خود شماست ولی همکاری با شرکت های معتبر در زمینه طراحی فواید زیادی برای شما در بر دارد که باید از همه آنها چشم پوشی کنید.
اولین تفاوت قابلیت دسترسی آسان به آنها خواهد بود و ایجاد حس اطمینان از کار نهایی.
زیرا یک تیم ماهر که هر کدام در زمینه فعالیت خود متخصص هستند روی پروژه شما کار خواهند کرد، همچنین بعد از پایان پروژه با وجود پشتیبانی و آموزش دیگر مشکلی نخواهید داشت.


بررسی نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت:
شاید برای شما هم چنین چیزی پیش آمده باشد، با وبسایتی روبرو شده اید که نمونه های کاری زیادی در خود قرار داده و با تبلیغات جذاب شما را مشتاق به همکاری کرده باشد.
ولی با کلیک روی وبسایت های معرفی شده به عنوان نمونه کار هیچ سایتی باز نمی شود و در کمال تعجب با تعدادی عکس رو برو می شوید!!!
بنابراین هیچگاه به سرعت تصمصم نگیرید زیرا وجود نمونه های فراوان دال بر خوب بودن شرکت مورد نظر نیست و حتما باید به دقت آنها را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین می توانید بخوانید : نحوه ی کاربر پسند کردن یک سایت

اگر چنین امکانی وجود دارد با طراح خود از نزدیک ملاقات کنید:
در این صورت هر گونه سوالی دارید از نزدیک می پرسید و نسبت به گفته های آنها اعتماد بیشتری بدست خواهید آورد . همچنین میتوانید با شرح جزییات وبسایت مد نظر خود به این نتیجه برسید که آنها قادر به طراحی ایده شما هستند یا خیر!


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی