02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

نحوه ی کاربر پسند کردن یک سایت

نحوه ی کاربر پسند کردن یک سایت  :: کاربر پسند بودن وبسایت یکی از ارکان اصلی در موفقیت هر کسب و کاری!
فروشگاه های برتر و موفق همیشه به کاربران خود توجه می کنند. زیرا می دانند هر محتوایی که تولید می گنند و هر محصولی که درون وبسایت خود معرفی می کنند برای رفع نیاز کاربران و بدست آوردن توجه آنهاست.
در واقع سایت خوب سایتی است که کاربر در کمترین زمان ممکن به امکانات و کاربردهای آن پی ببرد و به هر آنچه بخواهد بسرعت دسترسی یابد.
بطور مثال سرچ دیجی کالا طوری طراحی شده که شما براحتی مطالب اضافی را فیلتر می کنید تا به موارد خواسته شده خود برسید. و همین نکات است که یک وبسایت را متفاوت و خاص می کند.
با ما همراه باشید تا به برترین نکات جذب کاربران در دنیای اینترنتی پی ببریم.

محتوای متفاوت سایت
محتوا باید به زبانی ساده و روان و بدور از هرگونه ابهامی باشد. همچنین اگر از مطالب کپی در سایت خود استفاده کنیم ممکن است کاربر قبلا آنرا مطالعه کرده باشد درنتیجه نیازی به مطالعه مطالب تکراری ما ندارد و بسرعت از وبسایت ما خارج می شود.
بهتر است در کنار مطالب از تصاویر اینفوگرافیک جذاب کمک بگیریم زیرا خواندن متن به تنهایی بعد از مدتی خسته کننده میشود .در حالیکه اگر همان مطلب را با عکس و ویدیو ترکیب کنیم کاربران لذت بیشتری از آن خواهند برد.

همچنین بخوانید :: روند سئو و بهینه سازی قالب چیست ؟

ساده و شفاف بودن سایت
وبسایتی که برای فهم آن و یافتن بخش های مختلفش نیاز به زمان داشته باشیم، واضح است که از UX خوبی برخوردار نیست. همچنین بهتر است از گذاشتن تبلیغات زیاد صرف نظر کنیم .
تبلیغات زیادی هم از علاقه کاربران نسبت به سایت شما می کاهد و سبب میشود تا شما کاربران خود را از دست بدهید.

سرعت بارگذاری بالا
برای گرفتن نتیجه درست خود را بجای کاربران قرارد دهید. چقدر برای لود شدن یک وبسایت زمان صرف می کنید و چقدر احتمال دارد تا دوباره آنرا باز کنید.
همه میدانیم هیچکس تمایلی به استفاده از وبسایت های کند و سنگین ندراد، بنابرین برای عقب نیفتادن از رقبا بهترین کار تهیه هاست خوب همراه با پهنای باند بالا است.

درج اطلاعات برای تماس
قرارا دادن اطلاعات شرکت و یا محل کار در وبسایت می تواند اعتماد کاربران را جلب کرده و به آنها اطمینان بدهد که هر زمانی که بخواند می توانند با شما در تماس باشند. کاربران دوست دارند با سایت مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند، مشکلاتشان را مطرح کنند، و به این باور برسند که فرد و یا شرکتی هست تا همیشه پاسخ گوی آنها باشد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112