02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

عوامل موثر بر افزایش اعتبار وب سایت

عوامل موثر بر افزایش اعتبار وب سایت :: ارزش و میزان اعتبار در هر وب سایت می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. بدست آوردن اعتماد مشتریان و جلب رضایت آنها باید جزو اولویت های اصلی ما قرار بگیرد. زیرا با بدست آوردن این اعتماد میزان ارزش وبسایت ما را هم بالا می برد.
میزان این رضایتمندی با مقدار تعاملی که وبسایت با مشتریان دارد مرتبط است.در نتیجه هر چقدر ما در این زمینه بهتر عمل کنیم به موفقیت بیشتری دست پیدا خواهیم کرد.
با رعایت برخی نکات به ظاهر کوچک کاربران را مشتریان خود گردانید:


– نام دامنه ای که انتخاب می کنید در ایجاد یک کسب و کار آنلاین جایگاه ویژه ای دارد و می تواند در برند سازی بسیار موثر واقع شود. بنابراین تا جایی که می توانید در انتخاب آن دقت کنید.
– برای ارتباط با مشتری شما نیاز دارید تا یک ایمیل شرکتی برای خودتان ایجاد کنید ، توصیه ما به شما اینست که برای ایجاد این ایمیل از نام دامنه وبسایت خود استفاده کنید.
-بهتر است تمامی راه های ارتباطی از جمله : آدرس کامل شرکت، شماره تلفن، آدرس ایمیل شرکت ، تایم کاری و آدرس ایمیل خودتان را درون وبسایت در قسمت هدر یا فوتر سایت قرار دهید.
– اگر دارای یک وبسایت فروشگاهی هستید برای افزایش قابلیت اطمینان مشتریان حتما از نماد اعتماد الکترونیک استفاده کنید.
– در بازه های زمانی مشخص محتوای سایت خود را بروز کنید .
– محتوای شما باید بصورت منظم و دسته بندی شده باشد تا دسترسی به مطالب مختلف برای کاربران ساده تر شود.
– انتخاب قالب خلاقانه و جذاب برای کاربران دلنشین خواهد بود .بنابراین هنگام خرید قالب وبسایت سلیقه مشتریان سایتتان را هم مد نظر بگیرید .
– این اجازه را به کاربران خود بدهید که بتوانند نظراتشان را برای شما ارسال کنند. در این صورت هم آنها احساس بهتری خواهند داشت هم سئو سایت شما افزایش می یابد.
– و به عنوان آخرین نکته تلاش کنید با بهینه کردن کدهای سایت و قرار دادن تصاویر کم حجم سرعت لود صفحات سایت خود را بالا ببرید .


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112