02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان : بیشتر مردم رغبت زیادی نسبت به خدمات رایگان دارند یا لااقل در کشور ما که اینگونه است. مثال واضح آن مسئله طراحی سایت رایگان است. که چه در میان شرکت های طراحی وبسایت و چه در میان مشتریان طرفداران زیادی دارد.
طراحی وبسایت امری مهم است و نیاز به تخصص و مهارت دارد. البته در کنار مهارت تجربه نیز تاثیر بسزایی دارد. ولی چه چیزی سبب می شود تا برخی افراد یا شرکت ها اقدام به ایجاد سایت آن هم بصورت رایگان کنند؟


این افراد واقعا بدنبال خدمت رسانی به شما هستند یا اینکه از انجام اینکار هدف دیگری دارند؟
– اولین گروه افرادی هستند که در صورت خرید هاست و دامنه وبسایت شما را ایجاد می کنند البته نه به شکل حرفه ای بلکه کاملا ساده و ابتدایی بنابراین با تحویل یک وبسایت ساده شما رامجبور به خرید می کنند.
– گروه بعدی شامل افرادی است که تصور می کنند منظور از طراحی وبسایت همان قالبهای آماده است.شاید چنین افرادی برای ارائه این خدمت پولی از شما دریافت نکنند. ولی نکته اینجاست که این اشخاص در حال جذب اعتماد شما و دیگر کاربران هستند.
روند اصلی درهر طراحی وبسایت به این شگل است که مشتری بر اساس نیازمندی های خود مشخصات سایت دلخواه خود را تعیین می کند .در ادامه طراح مد نظر توسط نرم افزار هایی چون فتوشاپ طرح کاربر را پیاده سازی کرده و بعد از تایید از سوی کاربر شروع به زدن کد های HTML و CSS می کنند.
– گروه پایانی هم با کمک گرفتن از دایرکت کردن اسم وبسایت آن هم روی وبلاک، مشتریان را جدب خود می کنند در حالیکه بعد از مدتی دسترسی را از آنها می گیرند و شروع به گرفتن هزینه از آنها می گنند .
با توضیحات مختصر بالا تا حدودی با مبحث طراحی وب سایت آشنا شدید. طراحی وبسایت نیاز به دانش و تخصص دارد بنابراین هزینه بر است. پس اگز به دنبال خلق وب سایتی مطابق خواسته های خود هستید به دنبال رایگان ها نباشید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112