02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تولید محتوا چقدر مهم است ؟

تولید محتوا چقدر مهم است ؟ :: تولید محتوا چندان پیچیده نیست از پیامکی که به دیگران می فرستید تا عکس ها ویدیو هایی که آنها را در فضای مجازی اشتراک گذاری می کنید و یا کپشنی که در اینستاگرام قرار می دهید هر کدام نوعی محتوا بحساب می آیند.
این مقاله تهیه شده تا شما بتوانید با خواندن آن نسبت به تولید محتوا شناخت بیشتری بدست آورید.

تعریف علمی و اصولی واژه محتوا :
طبق تعریف تولید محتوا به تمام اعمالی گفته می شود که صورت می گیرد تا یک محتوا تولید، توزیع و انتشار یابد. محتوای تولیدی می تواند شامل: فیلم، متن،تصاویر، ویس ،موزیک و هرگونه اطلاعات قابل انتقال باشد
تا همین جا هم باید به اهمیت تولید محتوا و تاثیرات آن پی برده باشید.اما فراموش نکنید که مهم ترین قسمت در امر تولید محتوا برای سایت وردپرس انتشار و چگونگی انتقال آن به کاربران است.


گام های لازم در تولید محتوا:
یک هنرمند قبل از اینکه طرح اصلی خود را ترسیم کند شمای کلی کار را پیاده سازی می کند و در ادامه آن را کامل و کامل تر می کند. کسی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کند هم باید قبل از شروع به کار ایده هایی را برای کار مورد نظر در ذهن داشته باشد.
ایده خوب همیشه نتایج خوبی به دنبال دارد . اگر به آثار نقاشان بزرگ مانند: شام آخر، گل های آفتاب گردان و … دقت کنید در می یابید که همه از یک ایده مناسب سرچشمه گرفته اند.
در کنار ایده متفاوت و مناسب نکات مهم دیگری هم قرار دارند بطور مثال انتخاب یک عنوان گیرا ، بکار بردن کلمات کلیدی درست و بجا، روش درست نوشتار و…
زمانی که تصمیم به خریدن یک کتاب می گیرید اولین قسمتی که توجه شما را به خود جلب می گند عنوانی است که برای آن انتخاب شده بنابراین برای انتخاب عنوان خوب و زیبا باید دقت کنید.
نکته بعد اینکه علاوه بر عنوان به زیر عنوان ها هم دقت کنید و سعی کنید سبک نوشتاری که بکار می برید بنحوی باشد که مخاطبین شما از خواندن مطالب خسته نشوند و با لذت تا انتهای مقاله شما را مطالعه کنند.
یک محتوا پرداز خوب از مطالب کپی استفاده نمی کند بلکه به دنبال نوآوری است و همچنین این توانایی را دارد که با ارائه مطالب معتبر و بیانی ساده و شیوا پیام خود را بطور کامل به مخاطبینش انتقال دهد.

همچنین بخوانید :: راهکار های طلایی برای افزایش سئو سایت

تصور کنید من قصد دارم تا یک مطلب جدید را از طریق اینترنت یاد بگیرم. اگر اولین وبسایتی که وارد آن می شوم بسیار کامل و رسا موضوع را شرح داده باشد دیگر نیازی به سایت های دیگری پیدا نمی کنم در غیر اینصورت باید به چندیدن وبسایت رجوع کنم تا به یک جمع بندی کلی راجع به مطلب خود برسم.
نیازی نیست تمام جنبه های یک مطلب را در یک مقاله قرار دهید بلکه بهترین کار این است که آن را به قسمت های مختلفی تقسیم کرده و به عنوان چندین مقاله منتشر کنید . درانتها صفحات را به همدیگر لینک دهید تا هم کاربران شما راضی تر باشند و هم اینکه سئوی سایت شما از طریق لینک دهی داخلی بهبود پیدا کند.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112