02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

اصول مهم در طراحی سایت وردپرسی

اصول مهم در طراحی سایت وردپرسی و البته اصولی که در هنگام طراحی سایت وردپرسی نباید فراموش کنیم: برخی قوانین کلی در طراحی هر سایتی وجود دارد که شما باید در زمان طراحی سایت خود آنها را رعایت کنید . این مقاله برای بیان مهم ترین اصول طراحی فراهم شده تا با رعایت آنها سایتی قدرتمند برای خود ایجاد کنید.
-قبل از هر چیزی باید به گرافیک سایت توجه کنید.زیرا اولین چیزی که توجه کاربران شما را به خود جلب می کند گرافیک وبسایت شما خواهد بود. منظور ما از گرافیک سایت یا uiهمان شمای کلی سایت شماست که کاربر را درگیر خود می کند .بسیاری از کاربران در ابتدا تحت تاثیر ظاهر وبسایت قرار می گیرند و در نهایت ممکن است با وجود یک محتوای خوب به مشتری واقعی شما تبدیل بشوند.
-نکته بعد اینکه در هنگام طراحی از رنگ های زیادی استفاده نکنید آنها را محدود کنید و به چند رنگ خاص بسنده کنید. بهترین کار این است که رنگ های مناسب کارتان را شناسایی کنید و برند خود را بر همان اساس شکل دهید.


– فونتی که برای متن های خود انتخاب می کنید یکی از مسائل مهم در طراحی محسوب می شود. سعی کنید فونت انتخابی شما زیبا، ساده، و خوانا باشد تا کاربران بتوانند به راحتی از مطالب شما استفاده کنند.

همچنین بخوانید :: قالب شرکتی وردپرس با بهترین قیمت

-ساختار قرار گیری المانت های وبسایت باید بگونه ای باشد که کاربران براحتی به بخش های مورد نظرشان دسترسی یابند. یک ساختار منظم و خوب و بدور از بهم ریختگی به کاربران شما احساس بهتری القا می کنند و آنها را در سایت شما نگه می دارند.

-کاربران سایت هایی را دوست دارند که از سرعت بالایی برخوردار باشد.اگر قرار باشد برای هر مطلب زمان خود را از دست بدهند تا وبسایت شما دوباره لود شود برای آنها چندان خوشایند نخواهد بود .برای اینکه بارگذاری سایت ما بالا برود ما نیاز به هاستی پرسرعت و عکس های با حجم کم هستیم . علاوه بر این استفاده بیش از اندازه از پلاگین ها هم می توانند یکی از دلایل کاهش سرعت ما باشد.
-در آخر همیشه به یاد داشته باشید که در تولید محتوای متنی از پاراگراف و جمله های طولانی استفاده نکنید و کپی را کنار بگذارید . برای کاربران در کنار مطالب از عکس های مزتبط و یا اینفوگرافی استفاده کنید تا لذت بیشتری ببرند و مطالب برای آنها کسل کننده ویکنواخت نباشد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112