02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا استفاده از cms ها؟

طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا استفاده از cms ها؟ :: انتخاب میان طراحی وبسایت با CMS و زبان های برنامه نویسی :
تا زمانی که هدف شما از طراحی وب سایت مشخص نباشد نمی توان به جواب درستی برای انتخاب میان CMSهایی چون وردپرس و یا زبان های برنامه نویسی رسید. بنابراین برای کسب بهترین نتیجه قبل از هر چیز دیگر باید پاسخ سوال زیر را بیابیم.
چرا طراحی سایت؟ با ایجاد وب سایت قصد رسیدن به چه هدفی را دارید؟
ممکن است هدف شما راه اندازی یک وب سایت شخصی برای خودتان باشد و یا بدنبال راهی برای معرفی کسب و کار تان به دیگران باشید. راه اندازی فروشگاهی اینترنتی و حتی اجرایی کردن ایده ای نو.

بسته به اینگه دوست داشته باشید سایت شما از چه امکاناتی برخوردار باشد راه های پیش روی شما هم متفاوت خواهد بود.
در طراحی سایت دو گزینه برای انتخاب دارید CMSها و طراحی بصورت اختصاصی . برای بهترین انتخاب تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
سیستم های مدیریت محتوا مناسب چه وب سایت هایی هستند؟
سیستم های مدیریت محتوایی همچون وردپرس بیشتر مناسب وب سایت های شخصی ، شرکتی، فروشگاه های کوچک هستند. که می توان برای طراحی قالب آتلیه ، طراحی قالب تشریفات، قالب وردپرس رستوران و … از آن استفاده کرد ، قسمت خوب کار هم اینجاست که کار با آن بسیار ساده بوده و هزینه نسبتا مناسبی دارد.
در نتیجه اگر قصد راه اندازی یک کسب کار اینترنتی برای خود را دارید، آن هم در کمترین زمان با حداقل بودجه بکارگیری سیستمی چون وردپرس بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.
برنامه نویسی اختصاصی مناسب چه وب سایت هایی است؟
اگر از نظر زمان و هزینه مشکلی ندارید و نیازمند وب سایتی حرفه ای با قابلیت های اختصاصی هستید، تا جایی که سیستم های مدیریت محتوا از ایجاد آن عاجز هستند در چنین شرایطی زبان های برنامه نویسی تنها راهکار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت برنامه نویسی شده به معنی برخوردای از انعطاف بیشتر ، پشتیبانی ساده، امنیت بالا ، و بهره مند شدن از بهترین تکنو لوژی های روز است.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112