02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پذیرش ریسک سفارش طراحی سایت بدون خدمات پشتیبانی

پذیرش ریسک سفارش طراحی سایت بدون خدمات پشتیبانی : تصمیم دارم تا با یک مثال ساده عواقب طراحی سایت بدون پشتیبانی را برایتان روشن گردانم .اگر شما هم اهل تماشای فیلم هستید باید تا کنون دیده باشید افرادی را که برای اثبات شجاعت خود در استخری پر از تمساح شیرجه می زنند . طراحی سایت بدون خدمات پشتیبانی نیز به همین گونه است. آیا هنوز هم تصمیم دارید یک چنین کار ریسک پذیری را انجام دهید؟!!!
ما از افراد و شرکت های زیادی برای طراحی سایت قیمت گرفته ایم و تقریبا اکثریت آنها اعلام کردند که خدمات پشتیبانی را انجام می دهند!!!


اما شما می توانید مطمئن باشید که آنها واقعا این خدمات را برای سایت شما انجام می دهند ، یا اینکه قرار است تنها در حد حرف باقی بماند؟
بخش پشتیبانی از وبسایت روند کاملا مشخصی دارد برای چنین کار ی شرکت مورد نظر موظف است که یک سیسیتم جداگانه برای بخش پشتیبانی در نظر بگیرد. یک پرتال تا شما دیگر نیازی به تلفن و ایمیل نداشته باشید.شما باید بتوانید در یک نگاه به تمامی تیکت های خود دسترسی پیدا کنید و زمان و تاریخ آن را هم مشاهده کنید. تصور کنید به جای چنین بخشی تنها بتوانید ایمیل بزنید. در اینصورت مجبودید در میان انبوهی از ایمیل های خود جستحو کنید تا ایمیل مورد نظر خود را بیابید.
راه حل چیست؟ برای رفع چنین مشکلاتی چه راهکاری وجود دارد؟
تنها راهکاری که برای اینکار وجود دارد این است که قبل از سفارش خود، از وجود سیستم پشتیبانی اطمینان حاصل کنید و و از شرکت میزبان بخواهید تا سیستم پشتیبانی خود را بطور کامل به شما معرفی گرداند.
برای خرید قالب های وردپرس شرکتی با ما تماس بگیرد .


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112