02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سیستم مدیریت محتوا یا cms چیست ؟

سیستم مدیریت محتوا یا cms چیست ؟ چقدر درباره سیستم های مدیریت محتوا اطلاعات دارید؟
وقتی برای اولین بار به مطالعه یک مطلب در رابطه با سیستم های مدیریت محتوا می پردازیم. چیزی که ذهن ما را درگیر خود می کند یافتن تعریفی جامع و ساده از آن خواهد بود.
سیستم های مدیریت محتوا که در اکثر موارد با نام اختصاری CMSبکار میروند، همانطور که از نام آنها پیداست برای مدیریت محتوای سایت شما بکار می روند.
برای فهم ساده موضوع سیستم مدیریت محتوا را مانند منشی یک شرکت در نظر بگیرید .

در صورتی که منشی شما از ظاهری آراسته برخوردار باشد ، کارهای تان را بخوبی انجام دهد و با کوچکترین توضیحی به خواسته شما پی ببرد آن هم در قبال پرداخت هزینه ای بسیار کم ،مانند اینست که شما سیستم مدیریت محتوای وردپرس را در اختیار دارید.
درصورتی که منشی شما تمامی امکانات بیان شده بالا را داشته باشد ولی به سختی پی به خواسته ها و نیاز های شما ببرد ، شما مشغول استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا هستید.


وردپس به دلیل کارایی و سادگی در کنار هم جزو پر استفاده ترین سیستم های مدیریت قرار دارد. بنابراین همیشه در طراحی سایت جزو انتخاب های اول هر طراحی در نظر گرفته میشود.
برای درک بهتر کافیست سری به فروشگاه های قالب وردپرس بزنید تا با نمونه کارهای ایجاد شده و قیمت هر کدام آشنا شوید و دید بهتری از آن بدست آورید.

در کل در کشور ما قالب وردپرس حرفه ای توسط شرکت کیان تم به تعداد تولید شده و شما می توانید از این قالب ها استفاده کنید.

مزیت CMSهای اپن سورس :
وردپرس در ردیف برنامه های اپن سورس قرار می گیرد به همین علت شما قادرید براحتی تغییرات دلخواه خود را در آن اعمال کنید، به ویرایش هسته آن بپردازدید و برنامه دلخواه خود را شکل دهید.
برنامه های اپن سورس چون در دسترس همه قرار دارند و رایگان هستند از تنوع و امکانات بیشتری برخوردارند .
درحالیکه این قابلیت ها در مورد مابقی نرم افزار ها صدق نمی کند.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112