02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

کدام زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت بهتر است ؟

کدام زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت بهتر است ؟ افراد زیادی هستند که برای توسعه کسب و کار ،معرفی برند ،ساخت یک فروشگاه اینترنتی و یا هر دلیل دیگری دوست دارند تا یک وب سایت حرفه ای برای خود راه اندازی کنند.
داشتن یک وب سایت خوب آن هم با بیشترین امکانات و قیمت مناسب برای هر فردی شیرین است .
بنابراین فرد مورد نظر برای راه اندازی وبسایتش اول از همه شروع می گند به گرفتن قیمت از شرکت های طراحی سایت مختلف و دیدن نمونه کارهای آنها.
هر شرکتی از یک تکنولوژی برای راه اندازی سایت استفاده می کند و بر همان اساس به قیمت گذاری می پردازد.

برای راه اندازی سایت دو گزینه کلی پیش روی شما قرار دارد طراحی وب سایت توسط CMS یا همان سیستم مدیریت محتوا و یا طراحی وب سایت با یکی از زبان های برنامه نویسی تحت وب نظیر PHP ویا ASP .


اگر قیمت و زمان برای شما در اولویت قرار دارد استفاده از CMS های طراحی سایت گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. در این میان وردپرس یکی از بهترین CMS های کدنویسی شده توسط زبان PHP است که از امکانات وسیعی برخوردار است. و در اکثر موارد می تواند پاسخ گوی نیاز شما باشد.
وردپرس می تواند مزیت های زیادی برای ما در بر داشته باشد از جمله رابط کاربری ساده و بسیار خوب ، وجود آموزش های فراوان برای کار با آن ، قیمت مناسب و از همه مهم تر اینکه قالب های وردپرسی بسیار زیاد و متنوع هستند و برای کاربردهای گونانی ایجاد شده اند.
تا اینجا با قابلیت های وردپرس آشنا شدیم و تا حدودی پی بردیم که استفاده از آن برای چه کسانی مناسب خواهد بود.

فروشگاه قالب وردپرس و صفحه ی طراحی قالب وردپرس را ببینید.

اکنون نوبت به می رسد به زبان های برنامه نویسی و انتخاب یک از آنها PHP یا ASP .
هر دو زبان پیش رو جزو بهترین های دنیای وب بشمار می روند و طرافداران مختص به خود را هم دارند.
گاهی اوقات ممکن است که ما به وب سایتی حرفه ای و دقیقا مطابق با خواسته های خود نیاز داشته باشیم و سیستم های مدیریت محتوا قادر به ایجاد آن نباشند.
در این گونه موارد بهترین راه کمک گرفتن از شرکت هایی خواهد بود که از زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت استفاده می کنند. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که طراحی سایت اختصاصی هزینه بالاتر و انتظار بیشتری را در پی دارد .


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112