02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیا قالب وردپرس شرکتی نیاز به بروز رسانی دارد ؟

امروز به این مسئله میپردازیم که آیا قالب وردپرس شرکتی نیاز به بروز رسانی دارد ؟ فعالیت در فضای مجازی و استفاده از ابزار بازاریابی هر ساله با پیشرفت روبرو بوده و فضای رقابتی موجود ایجاب می کند که مدیران کاملا نسبت به بروزرسانی ها آگاه باشند. از طرفی آپدیت نبودن از هر جهت ممکن است باعث ایجاد دردسرهایی برای مدیر سایت شود و فعالیت رقابتی را به تاخیر بیندازد. استفاده از قالب وردپرس شرکتی که امروزه یکی از محبوب ترین پلتفورم های راه اندازی سایت تجاری محسوب می‌شود نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بروزرسانی در این ابزار کاربردی نیز از اهمیت ویژه ای برخودار است.

آیا قالب وردپرس شرکتی نیاز به بروز رسانی دارد ؟

آیا قالب وردپرس شرکتی نیاز به بروز رسانی دارد ؟

در این مقاله به بررسی بروزرسانی قالب شرکتی وردپرس می پردازیم و نکاتی را که نیاز به آپدیت دارد برای شما عزیزان یاد آور خواهیم شد. همچنین شیوه ای برای بروزرسانی بی دردسر پوسته وردپرس شرکتی را نیز معرفی می نماییم.

بروزرسانی فنی قالب وردپرس شرکتی

با شروع فعالیت مجموعه در فضای مجازی و با گذشت زمان، شاید این نیاز احساس شود که بخشی از سایت باید تغیر کند و یا امکاناتی خاص برای بخشی از سایت تعبیه شود. به این ترتیب قالب شما نیاز به بروزرسانی دارد که مجموعه در نتیجه آن بتواند به اهداف خود دست یابد. برای این منظور نیاز است که قالب شما از پشتیبانی لازم برخوردار باشد.

بروزرسانی امنیتی قالب وردپرس شرکتی

انجام برخی از بروزرسانی ها مربوط به خود سیستم مدیریت محتوای وردپرس بوده و از طریق داخلی به راحتی قابل انجام است. اما قالب نیز ممکن است در برخی موارد معدود دچار حفره های امنیتی شود و لازم است که طراح قالب نسبت به برطرف کردن آن اقدام کند. از این رو در دسترس بودن طراح بسیار مهم بوده و چنین بروزرسانی فقط برای قالب های ایرانی که از صفر تا صد توسط طراح کد نویسی شده اند قابل انجام است.

بروزرسانی رقابتی قالب وردپرس شرکتی

همانطور که می دانید موتورهای جستجوگر هر ساله الگوریتم جدیدی را برای رتبه بندی معرفی می کنند که در راستای افزایش رضایت کاربران ارتقاء داده شده است. به این ترتیب در صورتی که مغایرتی بین طراحی قالب وردپرس شرکتی شما و الگوریتم گوگل باشد، باید نسبت به تغیر و به نوعی به روزرسانی آن اقدام نمایید. برای مثال در صورتی که تاثیر سرعت لود بر روی سئو بیشتر شد، طراح میبایست با حذف برخی ارکان غیرضروری سایت نسبت به افزایش سرعت اقدام نماید.

پشتیبانی دائمی قالب های شرکتی کیان تم

کیان تم از تمامی نیازهای شرکتی و بروزسانی های لازم آگاه بوده و تعریف دقیقی از الزامات شرکتی دارد. به این ترتیب تیم پشتیبلنی را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده تا در صورت لازم اقدام به بروزرسانی قالب ها نمایند. برای انجام این کار تنها کافیست از طریق یکی از درگاه های ارتباطی موجود با تیم پشتیبانی کیان تم تماس حاصل فرمایید.

در مقالات زیر میتوانید نکات مفیدی در مورد قالب وردپرس را بیاموزید

قالب وردپرس ایرانی و دلیل استفاده از آن

قالب شرکتی وردپرس برای بازاریابی و فروش خدمات

اگر نیاز به یک قالب وردپرس با کیفیت و قالب وردپرس حرفه ای دارید کیان تم را فراموش نکنید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112