02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

وردپرس یا جوملا ؟ کدام بهتر است ؟

وردپرس یا جوملا ؟ کدام بهتر است ؟ یکی از سخت ترین تصمیم ها قبل از طراحی وب سایت انتخاب بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای آن است. در این مقاله به مقایسه دو مورد از پر طرفدار ترین CMS های طراحی وب سایت خواهیم پرداخت .
-آمار ها نشان می دهد که تعداد وبسایت های ایجاد شده با وردپرس از سایر سیستم های مدیریت محتوا بسیار بیشتر است، البته باید این را هم درنظر بگیریم که تعداد زیادی از آنها وبلاگ هستند .
وردپرس در ابتدای کار به گستردگی الان خود نبود و به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می گرفت. ولی امروزه در حد یک CMS با قابلیت گوناگون گسترش یافته است.
بعد از وردپرس جوملا بیشترین طرفدار را از آن خود کرده . و در ساخت وبسایت های پیچیده یا شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.


-یکی از مزیت های بسیار خوبی که هر دو CMS پیش رو از آن برخوردارند نصب ساده، گام به گام و در عین حال سریع آن است.
-رابط کاربری جوملا از امکانات بیشتری برخوردار است و به سبب وجود همین امکانات و قابلیت های بیشتری که دارد در مقابل وردپرس پیچیده تر به نظر می رسد. بطور مثال در وردپرس تولید محتوا کار بسیار ساده ایست و شما به سرعت می توانید به تولید محتوای خود بپردازید ولی در جوملا به مقداری آموزش نیاز خواهید داشت.
-هم وردپرس و هم جوملا هر دو دارای قالب های متنوعی هستند و درصورتی که قالب های رایگان موجود پاسخگوی نیاز شما نباشد . شما به سادگی می توانید سری به فروشگاه های قالب وردپرس و جوملا بزنید و قالب اختصاصی خود را به آنها سفارش داده و خریداری کنید.
-این سیستم ها به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می کنند و به شکل رایگان در دسترس عموم قرار می گیرند . با این حال باز هم اگر به دنبال قالب های فارسی هستید تعداد قالب و افزونه های فارسی موجود در وردپرس در مقابل جوملا بیشتر هستند .


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112