02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

فروشگاه قالب وردپرس

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم با هدف ارائه بهترین محصولات و بهترین قالب های وردپرسی راه اندازی شد و با توجه به اینکه هدف ما ارائه قالب وردپرس شرکتی برای کسب و کارها می باشد و برای افزایش کیفیت محصولات فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تمام محصولات کاملا ایرانی بوده و متناسب با کسب و کار های ایرانی طراحی شده و در فروشگاه قالب وردپرس درج شده است.

با توجه به استقبال مدیران شرکت ها و کسب و کارها از قالب های کاملا تخصصی و ایرانی کیان تم اقدام به افزایش محصولات فروشگاه قالب وردپرس گرفته شد و تا کنون حدود 200 قالب برای انواع کسب و کارها آماده شده و بر روی فروشگاه قالب وردپرس کیان تم می باشد و بدون شک شما میتوانید برای هر نوع کسب و کار یک قالب وردپرس بیابید و با کمک همکاران ما پس از خرید قالب وردپرس به راحتی اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را بر روی آن درج کنید.

ما همه روزه در حال برنامه ریزی جهت ارتقاء فروشگاه هستیم و تلاش میکنیم قالب هایی که شما عزیزان به دنبال آن هستید را طراحی و برای فروش ارائه دهیم. قالب هایی که دارای سرعت لود بالا، سئو بالا، کیفیت کد نویسی بالا و مهم تر از همه خدمات پشتیبانی مناسب می باشند.

یکی از برترین های فروشگاه قالب وردپرس موجود در ایران کیان تم است و دلیل برتری آن این است که طراحی تمام پوسته ها توسط بخش طراحی قالب وردپرس کیان تم انجام شده و کیفیت محصولات در یک سطح میباشد و کیفیت محصولات بسیار بالا بوده!! و نکته قابل توجه دیگر اینکه هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان بوده و مشتریان نیز از یک فروشگاه قالب وردپرس در مرحله اول کیفیت و پشتیبانی را میخواهند ما به هیچ وجه محصول و قالب وردپرس مربوط به افراد و یا سایت های دیگر و طراحان دیگر را در فروشگاه قالب وردپرس درج نکرده ایم و نخواهیم کرد زیرا جلب رضایت مشتری و اعتماد مشتریان بالاترین سرمایه ما می باشد.

از دیگر نکات قابل توجه فروشگاه قالب وردپرس کیان تم این است که در طراحی ها به این نکته توجه ویژه ای شده است که افرادی که تا کنون با وردپرس کار نکرده اند و اطلاعات اندکی در مورد قالب وردپرس و پوسته وردپرس و در کل راه اندازی سایت با وردپرس دارند، بدون داشتن تجربه مدیریت سایت و مدیریت قالب وردپرس بتوانند قالب مورد نظر خود را از فروشگاه قالب وردپرس ما خریداری و مدیریت کنند و در کنار این موضوع باز هم فایل ها و مقالات آموزشی برای مدیریت قالب وردپرس آماده شده است.

در همان ابتدای کار جهت رفاه حال مشتریان و برطرف نمودن ابهامات مربوط به راه اندازی و هاست و دامنه و اتصال این موارد به یکدیگر و… ما در فروشگاه قالب وردپرس خود اقدام به  ارائه هاست و دامنه نمودیم و در جهت کمک به افرادی که اطلاعاتی در مورد راه اندازی سایت نداشته اند توانستیم گام های موفقی را برداریم به نحوی که در مدت زمان بسیار کوتاه یک سایت را که شامل هاست و دامنه و قالب وردپرس اطلاعات اولیه و… بوده را راه اندازی می کنیم و به مشتریان تحویل می دهیم.

فروشگاه قالب وردپرس

آدرس بزرگترین

فروشگاه قالب وردپرس شرکتی

https://kiantheme.com


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112