02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تاثیر داشتن یک وب سایت بر فروش بیشتر محصولات

تاثیر داشتن یک وب سایت بر فروش بیشتر محصولات
همگی می دانیم که بازار کسب و کارهای آنلاین امروزه از رونق زیادی برخوردار گشته است. و شاید کمتر فروشگاه بزرگی را بتوانید پیدا کنید که وارد این عرصه نشده باشد.
هر چند بدون شک تا چند سال دیگر آنها هم به کسب و کار های آنلاین خواهند پیوست . چه از طریق اینستا و یا چه از طریق فیسبوک و مابقی شبکه های اجتماعی هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند بالاخره به یکی یا مجموعه ای از تمام اینها نیاز پیدا خواهد کرد.

ولی بحث اصلی اینجاست که کدام یک تا چندین سال بعد هم همچنان پا برجا می ماند . و از دور خارج نمی شود.
نمونه بارز این مطلب می رسد به فیلتر شدن تلگرام . شاید تا چند وقتی باز هم چنین کسب وکار هایی به کار خود ادامه دهند ولی مطمئنا افت شدیدی در میزان مشتری های خود خواهند داشت.
با داشتن وبسایت رسمی برای خود ویا شرکتتان می توانید این امر را تضمین کنید که وبسایت شما هیچ گاه جایگاهش را از دست نخواهند داد. پس بهتره همین امروز به فکر طراحی قالب وردپرس شرکت خود بیافتید.
با ابزار های فروش اینترنتی آشنا شوید:

بخوانید :: آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

 


اولین گزینه ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ ابزاری که شاید چیز چندان جدیدی نباشد ولی همچنان کاربرد خود را از دست نداده و می تواند کمک شایانی دربازاریابی برای ما باشد.
در ابتدا با شنیدن اسم این شیوه تیلیغاتی شاید ذهنیت منفی از آن بدست بیاورد و به یاد لیست مختلف ایمیل هایی بیفتید که هر روزه به بخش هرزنامه های خود انتقال می دهید.
ولی اگر با اصول اینکار آشنایی داشته باشید و تکنیک های آنرا بدانید این ابزار نه تنها منفی نخواهد بود بلکه سبب فروش هر چه بیشتر شما هم خواهد شد.

خلاقانه و خاص بودن ظاهر وبسایت
باید به این فک کنید که چگونه می توانید یک وبسایت متفاوت داشته باشید ، وبسایتی که کاربر را در خود نگهدارد و برای او جذاب باشد.
اگر شما به فکر گرافیک سایت خود نباشید و برای آن هزینه ای صرف نکنید باید این ریسک را هم قبول کنید که کاربران از سایت شکا احساس خوبی بدست نیاورند و به سرعت از آن خارج شوند.
وقتی ظاهر سایت شما گیرایی لازم را نداشته باشد کاربر نمی تواند قبول کند که این یک وبسایت حرفه ایست و دارای محتوای خوبی می باشد.

توجه به اینکه اکثریت مخاطبان سایت شما چه کسانی هستند
اینکه شما سایتتان را طوری طراحی کنید که مورد قبول همه واقع شود به نظر منطقی نمی رسد زیرا طراحی یک کار سلیقه ایست.
شما باید اول در نظر بگیرید که چه افرادی بیشتر از سایت شما بازدید می کنند؟ ، در چه رده سنی قرار دارند؟ و با توجه به آن سایت خود را متناسب با نیاز وسلیقه آنها سفارشی سازی کنید.

آخرین راه بالا رفتن فروش افزودن ترافیک
وقتی ترافیک وبسایت شما بالا باشد احتمال اینکه افراد بیشتری محصولات شما را خریداری کنند هم بیشتر می شود.

ولی ما چگونه می توانیم بازدید سایت خود را بالا ببریم؟
اینکار شدنی نیست مگر اینکه شما محتوای خوبی تولید کنید واصول سئو را در آن راعایت کنید. ویا با تبلیغات اینترنتی کلیک خوری آن را زیاد کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112