02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

روش کاهش مدت زمان لود شدن صفحات سایت

روش کاهش مدت زمان لود شدن صفحات سایت : من زمانی که به دنبال پاسخ یک سوال و یا بدست آوردن یک محصول خاص باشم به سراغ اینترنت می روم . بیشتر اوقات وقت کافی ندارم و یا حتی اگر هم داشته باشم دوست دارم سریع و در مدت زمان کمی پاسخم را بیابم. به همین خاطر چندین مورد از صفحاتی که جستوگر گوگل پیشنهاد داده را باز می کنم. حال تصور کنید زمان بارگذاری صفحات طولانی تر از انتظار ما باشد .
ممکن است من در ابتدا زیاد آنرا جدی نگیرم ولی در صورتی که نیاز به گشت و گزار در سایت داشته باشم و چندین بار آنرا ریفرش کنم، در این صورت احتمال اینکه من از این انتظار خسته شده و به سراغ دیگر وبسایت ها بروم بسیار بالاست و شاید همین تجربه بد سبب شود تا من دیگر وارد آن سایت نشوم. همه چیز به طراحی قالب وردپرس شما مرتبط نیست و فاکتور های دیگری هم مهم است.
اگر به دنبال این هستید تا رضایت کاربران خود را بدست آورید و سئوی سایت خود را افزایش دهید مطالب زیر را از دست ندهید.

 

همچنین بخوانید :: سرعت لود قالب وردپرس را فدای ظاهر آن نکنید.

روش های کاربردی برای لود سریع صفحات در سایت:
نقش هاست وردپرس در سرعت سایت:
اگر تا به حال اطلاع نداشتید باید بدانید که نوع هاست، مکان قرار گیری آن، با سرعت صفحات سایت ما ارتباط مستقیم دارد .
بنابراین اگر این مسئله برایتان مهم است در خرید آن دقت کرده و هاستی بخرید که کاربران شما را راضی نگه دارد .
ذخیره تصاویر به بهترین شیوه:
تصاویر خودر را به درستی ذخیره کنید تا هم کیفیت خود را حفظ کند و هم حجم زیادی را به خود اختصاص ندهد. اگر با فتوشاپپ اقدام به ذخیره سازی تصاویر می کنید . بهترین گزینه ذخیره تصویر بصورت save for web است .
کاهش دادن تعداد پلاگین ها:
استفاده بیش از حد از پلاگین ها سایت را سنگین کرده و بجای بهبود کارایی آنرا پایین می آورد . سعی کنید جز در موارد ضروری از پلاگین های آماده استفاده نکنید.
طول صفحه اصلی سایت:
تمام محتوای خود را در صفخه اصلی قرار ندهید و آنرا بیش از اندازه شلوغ نکنید. با نمایش چند مورد از محصولات خود کاربران را به صفحات دیگر هدایت کنید. تا صفحه اصلی شما زمان بالایی را صرف اجرا نکند.
شیوه صحیح کد نویسی بخصوص css :
بجای اینکه کدهای html و css را یکجا بنویسید آنها را در صفحه ای دیگر قرار داده و به صفحه اصلی خود لینک دهید.
نکته دوم اینکه تا میتوانید از table استفاده نکنید و از دایو ها کمک بگیرید. جداول سرعت شما را بشدت پایین می آورند و در زمان دیرتری در موتور های جست و جو ایندکس می شوند.
کدهای مختلف را به شیوه ای بنویسید که مجبور نباشید یک سری ویژگی تکراری را مدام بازنویسی کنید . با این کار بار کدهای اضافی شما کاهش یافته و سرعت بارگذری افزایش می یابد.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112