02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

دلیل استفاده از صفحه فرود در تبلیغات اینترنتی

دلیل استفاده از صفحه فرود در تبلیغات اینترنتی : امروز تصمیم گرفتیم تا شما را با صفحه فرود ، هدف و یا نشست که در امر تبلیغات و فروش محصولات یکی از رکن های ارزشمند به شمار می آید آشنا کنیم.
این صفحه وقتی برای ما پدیدار می شود که روی یک لینک تبلیغاتی کلیک کرده باشیم.
چنین صفحاتی کلا دو هدف اصلی را دنبال می کنند. یا به دنبال اطلاعات مخاطب وجذب آنها هستند . ویا از این طریق قصد فروش محصولات خود را دارند.
بنابراین چنین صفحاتی باید با هدف ایجاد شودند و یک سری اصول هم حتما در آنها رعایت شود.

اگر بخواهیم شفاف تر بیان کنیم ما دو نوع صفحه فرود داریم :

صفحات ارجاع دهنده و صفحات معامله گر
صفحه فرود ارجاع دهنده

خوب منظور از صفحه فرود ارجاع دهنده چه میتواند باشد؟
تا حدودی از معنی کلمات شاید به اینکه این صفحات چگونه هستند پی برده باشید. این صفحات به طور معمول با هدف مشخصی ایجاد می شوند، مثل معرفی یک محصول خاص به مشتری.
و اینکه بهتر است از صفحات اصلی سایت جدا باشد. کاربرد این نوع صفحات هم اکثرا برای شرکت ها ، فروشگاه ها ، و وبسایت هایی که یک سری خدمات را به مشتری های خود ارائه می دهند.

این مطلب را هم از دست ندهید :: آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

صفحه فرود معامله گر
صفحات فرود معامله گر سعی در جمع آوری اطلاعات کاربران دارند. شاید بپرسید خوب چه نیازی به اطلاعات آنها دارند ؟
آنها می توانند به راحتی از همین اطلاعات دریافتی برای بازاریابی خود استفداه کنند و یا با گرفتن ایمیل افراد آگهی های تبلیغاتی خودشان را برای آنها ارسال کنند.
همه این فعالیت ها هم با این هدف صورت می گیرد که کاربری که از صفحه ما دیدن می کند در نهایت به یکی از مشتری های ما تبدیل شود.

لندینگ پیج چه مزیت های دارد؟
همسو بودن با اهداف شغلی ما
ما به وسیله لندینگ پیج قادریم تا کالاهای متفاوت خود معرفی کنیم و به تبیلغ آنها بپردازیم. کاربران هم تشویق میشوند تا از ما خرید کنند.

افزایش مقدار Conversion
یعنی میزانی که کاربران و مراجعه گر های ما به هدف خودشان می رسند . مثل تکمیل یک فرم ویا انجام خرید یک محصول خاص.

بدست آوردن دید بهتر برای بازاریابی
ما میتوانیم وبسایت های مطرح و معتبر را بررسی کنیم تا با نیازها و خواسته های مشتریان خود بیشتر آشنا شویم و از آنها کمک بگیریم برای ایجاد یک لندینگ پیج بهتر و کاربری تر و بالابردن نرخ فروش خودمان.

بالا رفتن اعتبار
هر چه اعتبار وبسایت ما بیشتر باشد کاربران راحت تر به ما اعتماد می کنند. این اعتماد زمانی حاصل می شود که کاربران حس کنند ما با آنها در تعامل هستیم و به مشکلاتشان پاسخ می دهیم. قرار دادن نماد اعتماد الکترونیک هم می تواند روند جلب اعتماد آنها را سرعت بخشد.
امیدوارم خواندن این مقاله بتواند به شما عزیزان در راه تبلیغات اینترنتی وبسایتتان کمک کند و از آن استفاده لازم را برده باشید.پس اگر شما هنوز وب سایتی ندارید ، جهت شروع میتوانید به فروشگاه قالب وردپرس کیان تم مراجعه کنید و با خرید قالب ودپرس میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112